نانجینگ Ruiya اکستروژن سیستم های محدود

خدمات محلی، دسترسی جهانی

خانه

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

گواهی
چین Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited گواهینامه ها
چین Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited گواهینامه ها
چت IM آنلاین در حال حاضر

Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

1 2 3 4 5 6
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited
CPM Ruiya Extrusion اکستروژن CPM Ruiya اکستروژن CPM Ruiya اکستروژن CPM Ruiya اکستروژن CPM Ruiya

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : CPM Ruiya Extrusion
تعداد کارمندان : 100~120
فروش سالانه : 3500000-5000000
سال تاسیس : 1993
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گروه اکستروژن CPM متعلق به شرکت CPM در سراسر جهان با امکانات سراسر جهان است. CPM شرکت مادر به شرکت های فرایند تولید و پیشرو در جهان می باشد. شرکت های CPM پورتفولیوی محصولات گسترده ای را ارائه می دهند و در بازار های متنوع عرضه می کنند. واحدهای CPM کارشناسان در زمینه کالاهای بزرگ و پردازش ارزش افزوده هستند و با گزاره ارزش مشترک همسو می شوند و متعهد به ارائه ارزش پایدار به مشتریان، کارکنان، سهامداران و جوامع خود می باشند.

اولین شرکت اکستروژن که متعلق به شرکت CPM بود، Century Extrusion در سال 2006 به دست آمد. Century Extrusion، با کارخانه خود در Traverse City (MI) در ایالات متحده، دارای چندین سال تجربه در توسعه سیستم های اکستروژن پیچ دو طرفه و همچنین بخش های فرایند عملکرد بالا. Century Extrusion با توسعه یک لیست قابل توجه مشتریان جهانی در تمام جنبه های ترکیب، تجربه ارزشمندی در زمینه کاربرد پردازش و طراحی سیستم به دست آورده است.

در سال 2007 Ruiya Extrusion که در سال 1993 تأسیس شد، متعلق به CPM Holdings بود. Ruiya Extrusion یکی از ارائه دهندگان پیشرو چین از اکسترودرهای پیچ دوقلو است که انواع برنامه های کاربردی، سیستم های ترکیبی و فن آوری های پشتیبانی را پوشش می دهد. روویا موقعیت خود را در بازار چین با ارائه فن آوری تجهیزات پیشرو در صنعت، مهندسی فرآیند و پشتیبانی پس از فروش به دست آورد. امروزه Ruiya Extrusion یکی از بزرگترین پایه های نصب شده ماشین ها در آسیا است و سطوح مختلف اکسترودرها را از سطح ورود به سطح بالا به مشخصات استاندارد اروپایی برای نیازهای مختلف مشتریان پوشش می دهد. از طریق این تجربه، Ruiya Extrusion به دست آوردن تجربه کاربردی در زمینه کاربرد نرم افزار است که اطمینان را به مشتریانش نه تنها در آسیا بلکه در سایر نقاط جهان نیز به ارمغان می آورد.

در سال 2017 Extricom GmbH به عنوان یکی دیگر از اعضای گروه اکستروژن CPM به دست آمد. Extricom عرضه کننده خطوط ترکیب، قطعات جایگزین و خدمات است. با بیش از 40 سال تجربه در سیستم های اکستروژن و قطعات یدکی، Extricom توسعه نوآورانه و تولید سیستم های دوقلو و چند پیچ ​​پیچیده را از طریق ادغام تولید، مونتاژ، سرویس، تحقیقات آزمایشگاهی از کارخانه خود در آلمان فراهم می کند.

امروز گروه اکستروژن CPM در سراسر جهان با عملیات در ایالات متحده، اروپا و آسیا تاسیس شده است. ما در سراسر جهان بیش از 4500 اکسترودر فروخته ایم. ما جهان را با دانش ترکیبی، چابکی، نفوذ اکستروژن و رهبری به دنیا معرفی می کنیم. این که آیا این یک سیستم ترکیبی دامنه گسترش یافته یا یک بخش اجزای برای ماشین آلات موجود است، ما برای همکاری نزدیک با مشتریان خود برای ارائه بهترین ارزش کلی تلاش می کنیم. به عنوان یک سازمان مشتری محور ما ارائه خدمات و محصولات بی نظیر در هر یک از مکان های مشتری ما.

اطلاعات تماس
Nanjing Ruiya Extrusion Systems Limited

تماس با شخص: Jie Jiang

تلفن: +86 025 52768661

فکس: 86-25-52768637

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)